Pasargad 100

معرفی شرکت

شرکت حفاری استوان کیش (OKDC) یک شرکت خصوصی ایرانی است که با هدف انجام عملیات حفاری نفت و گاز و مدیریت راهبری دستگاه‌های حفاری در دریا و خشکی در سال 1389 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون در صنایع بالادستی نفت و گاز ایران فعالیت می‌نماید.

این شرکت زیرمجموعه گروه گسترش انرژی پاسارگاد است که نه‌تنها از حمایت منطقی و هدفمند آن هلدینگ معظم یرخوردار است بلکه با هم‌افزایی شرکت‌های همکار خود در بخش معاونت بالادستی گروه گسترش انرژی پاسارگاد خدمات کاملی را در زنجیره تامین صنعت بالادستی نفت و گاز ارائه می‌کند.

استوان کیش همواره در جهت انجام بهینه فعالیت‌ها با بالاترین سطح ایمنی و کیفیت تلاش می‌کند و با استفاده از نیروهای متخصص خود در چهارچوب وظایف محوله، خدمات فنی- تخصصی مربوطه را به صنایع نفت و گاز ایران ارائه می‌دهد. در حال حاضر فعالیت شرکت بر مدیریت یک دستگاه حفاری دریایی با مالکیت شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (PEDC) متمرکز است. با این وجود شرکت به‌دنبال گسترش فعالیت‌های خود در جهت کسب قراردادهای جدید در «پروژه‌های حفاری در دریا و خشکی»، «تامین کالا و تجهیزات» و «تامین نیروی انسانی» جهت حفاری چاه‌های نفت و گاز برای مشتریان است.

شرکت حفاری استوان کیش توانایی اجرا و ارائه خدمات مختلفی را دارد، از قبیل:

  • مدیریت راهبری دستگاه‌های حفاری دریایی و خشکی
  • تامین نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم‌های نگهداری دستگاه‌های حفاری
  •  تامین نیروی انسانی کارآمد برای صنعت حفاری
  •  تامین کالا و تجهیزات صنعت حفاری
  • خدمات مهندسی و نظارت بر ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌های حفاری در دریا و خشکی

شرکت حفاری استوان کیش طی چند سال گذشته توانسته است خود را در بازار حفاری ایران به‌عنوان اولین شرکت خصوصی و پیمانکار حفاری معتبر و حرفه‌ای بشناساند که خدمات حفاری دریایی را با استفاده از کارکنان کاملا ایرانی برخوردار از توانمندی‌ها و تجارب ارزشمند ارائه می‌دهد و این اعتبار را مرهون تلاش کارکنان مجرب، حمایت و هدایت سهامداران فهیم و تعامل کارفرمایان محترم می‌داند.

شرکت حفاری استوان کیش به سوابق خود در فراهم آوردن محیط کاری ایمن و سالم افتخار کرده و همزمان از محیط زیست و سرمایه خود و کارفرمایان محافظت می‌کند. این شرکت با در اختیار داشتن تیمی با انگیزه و متخصص و همچنین پیاده‌سازی استانداردهای مدیریتی تلاش می‌کند تا به‌عنوان یك پیشگام و مبتکر در صنعت حفاری شناخته شود.

در همین راستا، شرکت حفاری استوان کیش گواهینامه‌های مختلف و متعددی را دریافت کرده و به‌منظور ارائه خدمات یکپارچه، سیستم‌های پشتیبانی متعددی را از جمله در زمینه استقرار سیستم مدیریت دانش برای بالا بردن بهره‌وری در حفاری به‌کار گرفته است، به‌طوری که استفاده از سرمایه‌ انسانی متخصص، مدیریت ایمنی و بهداشت کارکنان و حفظ محیط زیست، پشتیبانی فنی و مهندسی، نگهداری و تعمیرات تجهیزات و انجام عملیات حفاری با بالاترین راندمان ممکن از تعهدات اولیه شرکت به کارفرمایان به شمار می‌آیند.