About us

سرمایه انسانی

نیروی انسانی شرکت حفاری استوان کیش به عنوان ارزشمندترین دارایی سازمان، با انگیزه بالا و اشتیاق فراوان به دنبال ارائه راه حل‌های جدید برای چالش‌های صنعت حفاری هستند. دانش بالا، تجربه قابل اتکا، استعداد پرورش‌یافته و انرژی مثبت نیروی انسانی ما نقطه قوت و قدرت ماست.

نیروی انسانی عامل حیاتی موفقیت شرکت حفاری استوان کیش است ، به خوبی می‌دانیم که در محیط همیشه در حال تغییر صنعت حفاری، موفقیت و ماندگاری سازمان به توانایی سازگاری نیروی انسانی ماهر، آموزش‌ دیده و با تجربه بستگی دارد. به خوبی می‌دانیم که یک نیروی کار دائما در حال رشد، می‌تواند مزیت رقابتی برای کسب و کار ایجاد کند و به همین دلیل توسعه کارکنان را همزمان به نفع کارکنان و سازمان می‌دانیم. همه پرسنل شرکت و به ویژه کارکنان بخش عملیات، مهندسی، نگهداری و تعمیرات با توجه به الزامات و استانداردهای مربوطه، به طور مداوم در حال آموزش هستند تا از حداکثر بهره‌وری و کیفیت خدمات شرکت اطمینان حاصل شود.

شرکت حفاری استوان کیش اولین شرکت خصوصی در ایران است که عملیات حفاری در دریا را با استفاده از متخصصان کاملاً ایرانی انجام می‌دهد. این شرکت با در اختیار داشتن تیمی با انگیزه و متخصص و همچنین جاری نمودن فرآیندهای منابع انسانی و اجرای برنامه‌های انگیزشی، تلاش می‌کند تا محیطی ایمن برای کارکنان خود ایجاد کند و به همین دلیل شرکت در مدتی کوتاه به رشد فزاینده‌ای در صنعت حفاری ایران دست یافته است. ما به اتکای نیروی انسانی خود تضمین می‌کنیم که تمامی عملیات‌های حفاری و تخصصی خود را مطابق با استانداردهای جهانی انجام می‌دهیم و اطمینان داریم که سابقه طولانی کارکنان شرکت در عملیات حفاری و نگهداری دستگاه‌های حفاری دریایی و خشکی، مزیتی برای مشتریان است تا زمان اجرای عملیات حفاری خود را بهبود بخشیده و در بودجه‌های در نظر گرفته‌شده خود صرفه‌جویی کنند.

همچنین شرکت حفاری استوان کیش به عنوان یکی از معدود شرکت های ایرانی راهبر سکو های دریایی بر اساس خط مشی جامع خود نسبت به انتخاب مقام منتخب (DPA-Designated Person Ashore) اقدام نموده و از سال 1395 موفق به برقراری سیستم مدیریت ایمنی (ISM) بر اساس مندرجات بخش 9 کنوانسیون SOLAS گردیده است. بر همین اساس سند انطباق  ستاد DOC(Document of Compliance) و گواهینامه مدیریت ایمنی SMC (Safety Management Certificate) را توانسته است برای سکوی حفاری تحت راهبری خود دریافت نماید.